Kancelaria adwokacka

Możliwość komentowania Kancelaria adwokacka została wyłączona 204

Kancelaria adwokacka, która zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców i innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej.

Niekiedy bywają w życiu sytuacje, w których zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić. Potrzebujemy pomocy specjalisty, gdyż ważą się nasze losy, lub losy naszej rodziny i to właśnie sąd ma o nich rozstrzygnąć. Stając przed sądem towarzyszą nam tak ogromne emocje, że nawet mając 100% pewności, że prawo jest po naszej stronie, nie potrafimy przekonać o tym sądu. W takich sytuacjach powinniśmy zasięgnąć pomocy specjalisty w tej dziedzinie – adwokata.
Adwokat Ewa Nowaczyk i adwokat Agnieszka Błażejewska reprezentują jedną z kancelarii adwokackich, która zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców i innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej. Adwokaci zajmują się reprezentowaniem klientów przed sądem, przygotowują niezbędne pisma procesowe, sporządzają opinie prawne oraz projekty różnych umów, w których niezbędna jest znajomość obowiązujących podstaw prawnych oraz negocjują w imieniu klientów.
Działalność tej kancelarii obejmuje bardzo szeroki zakres. Reprezentujący ją adwokaci specjalizują się w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego. Najczęściej potrzebujemy porad w sprawach spadkowych, wtedy kiedy chcemy dochodzić o stwierdzenie nabycia spadku, o podział spadku lub nie zgadzamy sie z czyimś testamentem i chcemy go obalić.
Z zakresu prawa rodzinnego możemy potrzebować pomocy adwokata w sprawie o rozwód, separację, alimenty, podział majątku, ustalenie ojcostwa, przytoczone przykłady zakresów pomocy są jednymi z najczęściej spotykanych.
Czasem zdarza się, że nie otrzymujemy zapłaty za coś co nam się prawnie należy, bądź też ktoś odmawia nam odszkodowania, lub też narusza nasze dobra osobiste, wówczas potrzebujemy specjalisty z dziedziny prawa cywilnego, tym też zajmuje się kancelaria adwokacka, o której mowa.
Chcielibyśmy aby wymienione wyżej sytuacje nigdy nas nie dotyczyły, jednak życie jest obfite w takie niespodzianki. Nie bójmy się wtedy sięgnąć po pomoc. Nie dopuśćmy do sytuacji, w której będziemy sami się obwiniać, że nie zrobiliśmy wszystkiego co w naszej mocy, aby pomóc sobie lub naszym bliskim.

Kancelaria adwokacka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles