Ochrona mienia

Możliwość komentowania Ochrona mienia została wyłączona 177

Każda praca ma swoje uroki, jak i niestety ciemne strony. Praca w ochronie również potrafi nabrać ciekawego kolorytu. Dlaczego? Chociażby dlatego, że ochrona mienia to praca z ludźmi i wśród ludzi.

Na ochroniarza każdego dnia czekają nowe wyzwania. Oczywiście może się wydawać, dla każdego kto zna tę pracę tylko z zewnątrz, że ochroniarz, szczególnie obiektowy nie ma zbyt ciekawej listy zajęć. Otworzyć szlaban, wpuścić pracowników, czasem sprawdzić czy nie są pijani, czasem zapisać numery rejestracyjne i zamknąć szlaban. Później wieczorem popatrzeć się w kamery i co jakiś czas zrobić obchód fizyczny – niczym spacerek.

Faktycznie, jeżeli w ten sposób mamy patrzeć na pracę ochroniarza to rzeczywiście ciężko będzie dopatrzeć się w niej szczególnych zalet. Mimo wszystko można również spojrzeć na ten zawód z trochę innego punktu widzenia.

Praca ochroniarza to ogromna odpowiedzialność za duże pieniądze, a czasem nawet życie innych ludzi. Praca ochroniarza to także codzienny kontakt z innymi ludźmi, nie zawsze nastawionymi przyjaźnie. To prawdziwe wyzwania, choć nie zawsze doceniane.

Ochrona mienia
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles